Schaeffler Automotive Aftermarket Česká republika

 
 
 
 
 
 
KONTAKT

Schaeffler Automotive Aftermarket
Schaeffler CZ s. r.o.

Průběžná 74a
100 00 Praha 10
Česká republika

Tel. +420 267 298111
Fax +420 267 298110

GPS:

N 50° 21′ 19.4”
E 14° 18′ 11.5”
Mapy Google

 

O společnosti

Společnost Schaeffler, která zahrnuje značky INA, LuK a FAG, vyvíjí a vyrábí přesné produkty určené pro všechno, co se pohybuje – ať už ve strojích, zařízeních a automobilech, nebo v letecké a kosmonautické technice.

Skupina Schaeffler je v celosvětovém měřítku předním dodavatelem valivých ložisek, stejně jako renomovaným dodavatelem dílů pro automobilový průmysl. S více než 78 000 zaměstnanci na celém světě je jedním z největších německých i evropských průmyslových podniků v rodinném vlastnictví. Skupina Schaeffler vyvíjí činnost ve více než 50 zemích a na 180 místech po celém světě a disponuje sítí výrobních závodů, výzkumných a vývojových středisek, obchodních zastoupení, technických kanceláří a školicích středisek.

Schaeffler Automotive Aftermarket

Splečnost Schaeffler se svými produktovými značkami LuK, INA a FAG reprezentuje výraznou orientaci na zákazníka, inovační sílu a vynikající kvalitu. Divize Schaeffler Automotive Aftermarket je specialistou na dodávky komponentů a služeb týkajících se celého hnacího ústrojí v osobních a užitkových vozidlech: od motoru přes hnací soustavu až po ložiska kol.

Obchodní činnost značek LuK, INA a FAG v oblasti aftermarketu je zastřešena společností Schaeffler Automotive Aftermarket se sídlem v Langenu, Německo. Společnost má zavedenou globální síť cca 11 500 distribučních partnerů, díky nimž je blízko svým zákazníkům již více než 35 let. Celosvětová distribuční síť je úzce propojena s více než 30 obchodními zastoupeními Schaeffler Automotive Aftermarket, které zaručují vynikající úroveň služeb a rychlou dostupnost.

 

Skupina Schaeffler, zahrnující produktové značky INA, LuK a FAG, je v celosvětovém měřítku předním dodavatelem dílů pro automobilový a strojírenský průmysl. Tento technologický koncern je zárukou nejvyšší kvality a výrazného inovačního potenciálu. Výrobou přesných dílů a systémů určených pro motory, převodovky a podvozky a také nabídkou řešení v oblasti valivých ložisek pro nejrůznější průmyslové aplikace přispívá skupina Schaeffler významnou měrou k realizaci projektu „Mobilita zítřka“. V roce 2016 dosáhla společnost obratu ve výši zhruba 13,3 miliard eur. S přibližně 86 600 zaměstnanci na celém světě je skupina Schaeffler jedním z největších evropských průmyslových podniků v rodinném vlastnictví. S přibližně 170 provozy ve 50 zemích disponuje celosvětovou sítí výrobních podniků, výzkumných a vývojových zařízení, distribučních společností a školicích středisek.

 
 

V zájmu zajištění optimálního využití svých webových stránek používá společnost Schaeffler soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s použitím cookies. Další informace

Akceptovat