Schaeffler Automotive Aftermarket Česká republika

 
 
 
 
 
 
FURTHER INFORMATION
Schaeffler Corporate Website

You will find more information about the Schaeffler Group on our corporate website at: www.schaeffler.com.

 
O společnosti

Group

Schaeffler – technologická firma s předním postavením v celosvětovém měřítku

S více než 86 600 zaměstnanci je koncern Schaeffler jednou z největších technologických firem v rodinném vlastnictví na světě, která prostřednictvím asi 170 provozů v 50 zemích disponuje celosvětovou sítí výrobních podniků, výzkumných a vývojových zařízení a distribučních společností. V roce 2016 dosáhla společnost obratu ve výši zhruba 13,3 miliardy eur. Jako globální partner při vývoji a poskytovatel produktů a služeb udržuje společnost Schaeffler stabilní a dlouhodobé vztahy se svými zákazníky a dodavateli.

 
SPOLEČNÍCI

SPOLEČNÍCI

Maria-Elisabeth Schaeffler-Thumann pokračuje společně se svým synem Georgem F. W. Schaefflerem v práci na celoživotním díle svého manžela, Dr.-Ing. h. c. Georga Schaefflera, který zemřel v roce 1996.
Společníci

 
 
 
VÝKONNÁ RADA

VÝKONNÁ RADA

Skupina Schaeffler je řízena představenstvem společnosti Schaeffler AG. Představenstvo tvoří spolu s regionálními řediteli (CEO) výkonnou radu (Executive Board) skupiny Schaeffler.
Výkonná rada

 
 
 
Strategie

STRATEGIE

Požadavky na mobilitu se rychle mění a vyžadují nová řešení. Strategií « Mobilita zítřka » byl definován směr pro trvalý ekonomický růst skupiny Schaeffler i v budoucnosti.
Strategie

 
 
 
DOZORČÍ RADA

DOZORČÍ RADA

Dozorčí rada společnosti Schaeffler AG jmenuje představenstvo, radí mu a dohlíží na něj. Paritně spolurozhodující dozorčí rada společnosti Schaeffler AG sestává celkem z 20 členů – deseti zástupců zaměstnanců a deseti zástupců podílníků.
Dozorčí rada

 
 
 
Vztahy s investory

VZTAHY S INVESTORY

Finanční zprávy, prezentace a firemní sdělení firmy k aktuálnímu účetnímu roku a také termíny zveřejnění informací k hospodářské situaci koncernu Schaeffler.
Vztahy s investory

 
 
 

V zájmu zajištění optimálního využití svých webových stránek používá společnost Schaeffler soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s použitím cookies. Další informace

Akceptovat