Schaeffler Automotive Aftermarket Česká republika

 
 
 
 
 
 
Historie

Podnik Historie

 
 

1996
AS vyvíjí a uvádí na trh koncepci likvidace odpadu Partslife pro nezávislý trh s náhradními díly jako reakci na německé zákony řízení životního cyklu zdrojů a princip dobrovolného závazku pro environmentální manažeři v automobilovém průmyslu. Na veletrhu Automechanika 1994 zahajuje AS vzdělávací program začíná Evropské technologie spojek , který je přeložen do čtyř jazyků v roce 1996. Zastoupení jsou otevřena v Moskvě a Pekingu. Hosur se stává startovacím bodem AS v oblasti aktivit aftermarketu v Indii.

 

1997
Ve Varšavě je založena AS Poland a centrální sklad. AS přebírá aktivit v aftermarktu pro čerpadla posilovače řízení a vývěvy od LuK Fahrzeughydraulik (nyní Ixetic).

 

1998
Sdružení distributorů vzdává angažovanosti společnosti AS:
Temot ocenil Siegfrieda Kronmüllera za jeho úspěchy na nezávislém trhu náhradních dílů. CARAT udělil AS cenu za inovativní marketing. AUTOMEISTER (KWK) se stal stoprocentně vlastněnou dceřinou společností AS. Informační systém "Info CD" (vyvinutý KWK) měl svoji premiéru.Začátek éry internetu u AS.

 

1999
Schaeffler získává plné vlastnictví společnosti LuK.
Prostřednictvím akvizice společnosti Augsburger sídlem v Kaltennordheimu/Rhön rozšiřuje AS své působení v sektoru užitkových vozidel. Firma nacházejíci se v Rhönu je reorganizován podle dle standardů AS a LuK. LuK Argentina S.A. byla založena jako dceřiná společnost zahraniční trh s náhradními díly. V Langenu byla zahájena výstavba dalších kancelářských a skladovacích prostor. Je postaven výškový sklad.

 

2000
V sídle AS je založena dílna AUTOMEISTER. "Info CD" pro užitková vozidla a traktory završuje informační služby poskytované ze strany AS autoservisům. AS je první společnost implementovala software "AutoView". Program ukládá z automobilovém trhu údaje, které umožňují prodejcům dílů a autoservisům plánovat cílené marketingové strategie. Stavební práce v hlavním sídle společnosti v Langenu byly dokončeny. Na výstavě Automechanika ve Frankfurtu byl představen nový prodejní program. Ten nyní zahrnuje díly pro hnací trakt, motor, karosérii, řízení a odpružení.

V zájmu zajištění optimálního využití svých webových stránek používá společnost Schaeffler soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s použitím cookies. Další informace

Akceptovat