Schaeffler Automotive Aftermarket Česká republika

 
 
 
 
 
 
Historie

Podnik Historie

 
 

2001
Společnost Holzhäuser získaná v roce 1999 byla přejmenována na LuK Truck Parts GmbH & Co. Výroba, prodej a servis jsou úzce svázané. Uvedení LuK RepSet ® na trh pro užitková vozidla. Zastoupení bylo otevřeno v Singapuru. AS slaví své 25. výročí.

 

2002
AS Autoteile-Service GmbH změnila název na LuK-Aftermarket Service oHG (LuK-AS). LuK-AS Board je rozšířena o Michaela Södinga (marketing a prodej). Schaeffler získává FAG. INA a FAG jsou nyní druhým největším výrobcem valivých ložisek na světě. Založení VREI (01.07.2002) - sdružení výrobců automobilových dílů.

 

2003
V dubnu byly na trhu aftermarketu s autopříslušenstvím sjednoceny aktivity celé skupiny Schaeffler pod globální odpovědnost Siegfrieda Kronmüllera. Se svými výrobci značek LuK, INA a FAG a prodávanými značkami HK a Ruville se LuK-AS stala velkou globální organizací na trhu s náhradními díly pro aftermarket.

 

2004
Prodejní program LuK-AS je doplněn nabídkou služeb přizpůsobených potřebám autoservisů: Sady napínacích kladek INA (sada kladek v jedné krabici). Kity napínacích kladek (kladky a ozubený řemen v jedné krabici). Premiéra LuK RepSet® Pro (včetně spojkové lamely, přítlačného kotouče a CSC). LuK-AS představuje evropskou verzi nástroje pro výzkum trhu "AutoView".

 

2005
Byly založeny dceřiné společnosti ve Francii (Paříž) a v Dubaji, také zastoupení v Austrálii. Pro splnění rostoucí poptávky autoservisů po spolehlivých informacích spustil LuK-AS internetový vědomostní portál "RepXpert".

 

2006
Vývoj opravárenského kitu FAG Wheel Pro umožňuje provádět výměnu ložisek kol na jednotlivé nápravě (obsahuje všechny potřebné díly dodáváme v jedné krabici). Centrální zákaznické centrum bylo zřízeno v sídle společnosti v Langenu. Dotazy a objednávky zákazníků jsou zpracovány včas a cíleně s intenzivnější péčí o zákazníka. LuK-AS Moscow je integrována do nově založené organizace Schaeffler Russia.

 

2007
Většina lokací na celém světě se přejmenovala na "Schaeffler" a firmy byly sloučeny do jedné právní jednotky v příslušné zemi. Schaeffler Trading Shanghai zahájila provozu v červnu. AUTOMEISTER je prodán pointS. Německý tým házené vyhrál mistrovství světa ve své domovské zemi za podpory LuK, INA a FAG.

 

2008
Společnost HK Autoteile GmbH se sídlem v Kolíně nad Rýnem byla integrována do LuK-AS poté, co byla opuštěna značka HK. Ruville stává dceřinou společností LuK-AS, ale pokračuje v činnosti jako samostatná značka. Měniče momentu byly přidány do produktové řady LuK-AS.

 

2009
S platností od 01.01.2009 změnil LuK-Aftermarket Service OHG název společnosti na Schaeffler Automotive Aftermarket oHG.

 

2010
Michael Söding je novým předsedou představenstva společnosti Schaeffler Automotive Aftermarket oHG v Langenu.

S platností od 1. 2. 2010 mění Schaeffler Automotive Aftermarket OHG svůj název společnosti na Schaeffler Automotive Aftermarket GmbH & Co oHG a s platností od 16. prosince 2010 na Schaeffler Automotive Aftermarket GmbH & Co KG.

V zájmu zajištění optimálního využití svých webových stránek používá společnost Schaeffler soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s použitím cookies. Další informace

Akceptovat