Schaeffler Automotive Aftermarket Česká republika

 
 
 
 
 
 
Historie

od 2011

 
 

2011
Schaeffler Automotive Aftermarket je opět sponzorem Mario Kress’s MKR Technology Truck Racing Team. Výkon a přesnost pro závodní speciály MKR jsou zajištěny prostřednictvím speciální závodní spojky a čerpadla posilovače řízení společnosti LuK

 

V mezinárodním autosalonu (IAA) ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu představil Schaeffler Automotive Aftermarket představuje "živé" ukázky postupů oprav a nabídl všem zájemcům možnost zapojit se do "Schaeffler DTM Experience DTM".

 

Novinka na trhu s autopříslušenstvím: Opravárenská linka LuK INA FAG nabízí autoservisům a distributorům v Německu, Rakousku a Švýcarsku první průmyslovou podporu všech zanšek pro všechny produkty Schaeffler dostupné na nezávislý trh s náhradními díly.

 

2012
Novinky v portfoliu: sřešením opravy FAG pro lehká užitková vozidla je nyní zbytečné provádět odpojení komponentů držáku nápravy a dílů seřízení geometrie náprav, což snižuje dobu nutnou k opravě až o 60 procent.

 

Pozitivní výsledky Schaeffler Automotive Aftermarket na veletrhu Automechanik 2012 konaném ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu od 11. do 16. září. Díky konceptu "more" na trhu s autopříslušenstvím dokázali specialisté fascinovat desítky tisíc návštěvníků.

 

S LuK RepSet ® 2CT nabízí Schaeffler Automotive Aftermarket řešení opravy pro suché dvojité spojky - první svého druhu pro nezávislý trh s náhradními díly.

 

Výkonné, odolné, šetřící surovinové zdroje: Řešení oprav pro těžká užitková vozidla přišlo s třecím obložením spojek LuK HD 30 PLUS.

 

Schaeffler Automotive Aftermarket představuje svůj zbrusu nových program ložisek diferenciálu užitkových vozidel. Ten zahrnuje celou řadu hlavních ložisek diferenciálu.

 

S více než 220 různými výrobky nabízí Schaeffler Automotive Aftermarket kompletní sortiment alternátorových volnoběžek (OAP) a odpojovačů alternátoru (OAD).

V zájmu zajištění optimálního využití svých webových stránek používá společnost Schaeffler soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s použitím cookies. Další informace

Akceptovat