Schaeffler Automotive Aftermarket Česká republika

 
 
 
 
 
 

Prodej

Hlavním měřítkem všech věcí je ve skupině Schaeffler Gruppe zákazník

V úspěchu našich zákazníků spatřujeme úspěch vlastní firmy. V souladu s tím je náš odbyt charakteristický myšlenkou partnerství s naším zákazníkem.

V popředí našeho zájmu je nejkvalitnější servis a především komplexní konzultační firmy v technických i obchodních otázkách.

Vhodného partnera naleznete všude na světě

Naše celosvětová přítomnost ať už formou národních společností, národních zastoupení nebo technických zastoupení zaručuje stálé spojení s našimi zákazníky a tím také základnu, která umožňuje neprodleně převzít požadavky zákazníků a realizovat je.

Partnerství je trvale zakotveno v organizaci

Pojmy technický a systémový partner považujeme za základní úkol ve službách našim zákazníkům. Společně s našimi zákazníky chceme dosahovat nejvyšších výkonů. To se v neposlední řadě odráží ve vnitřní organizaci.

Členění podle odvětví automobilového průmyslu, všeobecného průmyslu a obchodu a další členění podle odvětví - to je naše odpověď na požadavky trhu, který vyžaduje rychlost a pružnost. Otázky, informace, požadavky a přání našich zákazníků se rychle a bezpečně dostávají na místa, která na ně mohou rychle a komplexně odpovědět a přijmout potřebná rozhodnutí.

 
 

V zájmu zajištění optimálního využití svých webových stránek používá společnost Schaeffler soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s použitím cookies. Další informace

Akceptovat